Sprawdź także:

FOLIE DEKORACYJNE

Folię okienną do dekoracji wnętrz  zamontujesz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz poprawić wygląd powierzchni szklanych, uwypuklić je i optycznie wydłużyć jednocześnie zmieniając ich przejrzystość.

Stosowanie folii zastępuje piaskowanie i wytrawianie szyb, w prosty sposób blokuje jej przejrzystość bez niepotrzebnego zmniejszania ilości dziennego światła.
 


Folię można stosować również na powierzchniach szklanych z pomieszczenia do pomieszczenia, naklejać na inne powierzchnie płaskie np. oszklone drzwi wejściowe czy szyby meblowe.

Bogactwo rozwiązań, materiałów oraz produktów związanych ze współczesna architektura i budownictwem reprezentuje jedna z najbardziej rozległych grup produktowych 3M pod względem myśli technologicznej i niezawodności.Świat biurowców i korporacji jest jednym z segmentów, na które przypada największa ilość rozwiązań służących podniesieniu jakości otoczenia i przestrzeni budynku. Od ścianek działowych do szklanych ścian, od podłóg po meble - materiały i rozwiązania proponowane przez 3M umożliwiają szybkie i efektywne systemy renowacji wraz z prosta i ekonomiczna obsługa po-instalacyjna. Właściwie jest to druga skóra materiałowego i graficznego wzornictwa z niezliczona ilością kombinacji, łatwa w transporcie, instalacji oraz demontażu. W tym ujęciu wykończenie i dekoracja wnętrz przy zastosowaniu laminatów 3M™ DI-NOC™ oraz folii do dekoracji szkła 3M to gwarancja największej efektywności oraz wzornictwa zgodnego z najnowszymi trendami.
Branża mieszkaniowa i hotelowa czerpie szczególne korzyści z rozwiązań, które spełniają wymogi inwestycji mieszkalnych. Ognioodporne, antybakteryjne produkty oraz środki do czyszczenia z szerokiej oferty 3M stanowią odpowiedz na to zapotrzebowanie. Dodatkowo, różnorodność materiałów do wykończenia wnętrz gwarantuje ogromny wybór kolorów i faktur oddających wiernie ponad 600 dostępnych wzorów: od rożnych rodzajów drewna, przez tkaniny, kamień, metal na wzorze włókna węglowego (Carbon) kończąc.

Elewacje zewnętrzne, ścianki działowe, sufity, szkło, meble, armatura, wnętrze windy i wiele innych - to tylko kilka przykładów płaszczyzn stanowiących potencjalny projekt do odnowienia oraz zmiany wizerunku. Znajda w nim zastosowanie funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania 3M z wykorzystaniem szerokiej gamy materiałów.

 

 

 
  www.freshmedia.com.pl   www.oklejaniepojazdow.com   www.oklejacze.com.pl   www.freshwall.com.pl   www.freshwww.com.pl  
 

     INFORMACJE

     ZAKŁADKI

    KONTAKT

 

    OFERTA

 

COPYRIGHT ©

     

All firgts reserved.

FreshMedia.com.pl